Вітаємо з Перемогою здобувачів вищої освіти факультету Фінансів і обліку

Вітаємо з перемогою та отриманням дипломів здобувачів вищої освіти 4 року навчання факультету Фінансів і обліку освітньої-професійної програми «Банківська справа» та 3 року навчання освітньо-професійної програми «Митна справа» у XI Міжнародному конкурсі студентських наукових робіт «Кредитно-банківська система: історія, сучасність та перспективи розвитку», фінал якого відбувся 06.06.2024 року на базі Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана. Дипломи першого ступеня отримали Скринька Валерія та Єфимова Марія. Пасісюліна Анастасія та Гунько Олександр  отримали дипломи третього ступеня. Також вітаємо їх наукового керівника – к.е.н., доц., доцента кафедри митної справи і фінансових послуг Світлану Ачкасову з отриманням подяки.

Освітянська родина ХНЕУ ім. С. Кузнеця щиро вітає талановитих дослідників та наукового керівника з високими досягненнями та бажає творчої наснаги, успішної реалізації креативних ідей та нових здобутків на науковій та освітній ниві!