Вітаємо, зміни у нарахуванні академічної стипендії!

Шановні студенти факультету фінансів і обліку!

Вашій увазі пропонуємо оновлені рейтингові списки для нарахування академічної стипендії за результатами навчання у 2 семестрі 2022-2023 н.р.

В результаті збільшення обсягів фінансування бюджетних коштів для нарахування академічної стипендії студентам, відсоток стипендіатів було встановлено на рівні 35% (раніше було 17%) на кожному курсі та спеціальності. Оновлений рейтинг формувався станом на 30.06.2023 р. серед тих здобувачів вищої освіти, яким на це число місяця вже раніше не призначалась ні академічна, ні соціальна стипендія (впродовж 01.07.23-31.10.23) за результатами навчання у 2 семестрі 2022-2023 н.р., які навчалися на державному замовленні. Також збільшення відсотка до 35% відбулося і для студентів, які були зараховані з 01.09.2023 року. Час та адресу де забирати стипендіальні картки, на які буде нарахована академічна стипендія повідомимо Вам додатково!

Сформовані оновлені рейтингові списки додаткових стипендіатів можна бачити нижче: